Logo Vlasy.info - vše o vlasech, jejich problémech ajejich řešení. Diskutujte ovlasech.cz
vypadavaji vam vlasy ?

Nejčastější otázky (FAQ):

Navštivte naše nové diskusní forum www.ovlasech.cz

Vaše otázky pokládejte zde:
Vaše otázky - vypadávání vlasů

Beru (nějaký) lék už měsíc a pořád nerosotu nové vlasy, proč ?
Musíte si nejdříve uvědomit že trvá asi 3 měsíce než vůbec vlas vyroste z vlasové pokožky. Potom to také nemusí být hned silný tmavý vlas. Proto vždy užívejte lék pravidelně podle návodu a hodnoťte jeho účinnost nejdříve za 3 měsíce a nejlépe za delší dobu. Pokud budete léky střídat např. po měsíci, tak nedosáhnete žádného nebo minimálního úspěchu.
Zesílí vlasy stříháním?
Vlasy stříháním ani nerostou rychleji, ani nezesílí, vlasové kořínky produkují stále stejně vlasy ve stejné síle nezávislé na stříhání!
Lze zešedivět přes noc?
Vlas jako neživá rohovina o svou barvu vůbec nemůže přijít. Někdo v důsledku nemoci nebo šoku ztratí hodně vlasů. Měl-li tento člověk směs vlasů přirozeně zbarvených a bezbarvých a vypadají-li mu přirozeně zbarvené vlasy , vznikne nový, bělejší obraz. Někdo také tají před okolím, že si barví vlasy. Dorůstající bezbarvé vlasy se šikovně schovají, nastane-li ale situace, kdy barvení odpadá a účes je trochu neuspořádaný, mohou vlasy působit více šedivě.
Má solárium vliv na vypadávaní vlasů?
Běžné opalování v soláriu přímý vliv na vypadávání vlasů nemá, nicméně nadměrné slunění či vystavování se UV záření může poškodit strukturu vlasů a zhoršit tak jejich kvalitu.
Po porodu (2 - 3 měsíce) mi začaly hodně padat vlasy, čím to je ?
Důvodem je vysoká přítomnost estrogenu během těhotenství, který blokoval všechny vlasy v klidové fázi.
V krátkém čase pak vypadnou všechny vlasy, které byly 9 měsíců blokovány. Za několik měsíců se však hustota vlasů opět obnoví.

Vaše otázky pokládejte zde:
Vaše otázky - vypadávání vlasů

Copyright 2005 - 2023 Vlasy.info, Všechna práva vyhrazena
Tvorba WWW stránek     Revita šampon proti vypadávání vlasů se stimulací růstu vlasů - DS Laboratories    
ubytování Polička