Logo Vlasy.info - vše o vlasech, jejich problémech ajejich řešení. Diskutujte ovlasech.cz
vypadavaji vam vlasy ?

Proval EPI

Fotografie léku: Proval EPI
PROVAL EPI je vhodný pro všechny muže již od 40. roku věku. Je účinný jak při preventivním užívání při výskytu prvních obtíží, tak při rozvinutých potížích se zbytnělou prostatou (BHP). Je vhodný pro muže, kteří se chtějí vyhnout rizikům souvisejícím se zbytnělou prostatou a zachovat sexuální aktivitu do vysokého věku.
V Provalu® EPI spolupůsobí trojnásobná kombinace účinných látek nazvaná Triple impact formula spolu s dalšími antioxidanty a výtažkem oleje z dýňových semen. Unikátní extrakt byliny Epilobium poskytuje nenahraditelné složky s prokázaným účinkem při zmírňování prostatických obtíží a souvisejících rizik. Díky širokému rozsahu účinků je složení Provalu EPI nejkomplexnějším svého druhu a poskytuje maximální soubor účinných látek.
cena:

221 Kč

cena za měsíc: 203 Kč - 199 Kč
účinné látky: Serenoa repens (plod), Pygeum africanum (kůra), Epilobium parviflorum (rostlina), beta-sitosterol
kde koupit: lekarna
Vybrat jiný lék:


diskuse

Diskuskutovat o přípravku:
Proval EPI

Související obrázky:


Související články:

Fytoterapeutika - Serenoa repens

Detailní popis:

Příbalová informace:

Charakteristika a použití

PROVAL® EPI je vhodný pro všechny muže již od 40. roku věku. Je účinný jak při preventivním užívání při výskytu prvních obtíží, tak při rozvinutých potížích se zbytnělou prostatou (BHP). Je vhodný pro muže, kteří se chtějí vyhnout rizikům souvisejícím se zbytnělou prostatou a zachovat sexuální aktivitu do vysokého věku.

Složení

V Provalu® EPI spolupůsobí trojnásobná kombinace účinných látek nazvaná Triple impact formula spolu s dalšími antioxidanty a výtažkem oleje z dýňových semen. Unikátní extrakt byliny Epilobium poskytuje nenahraditelné složky s prokázaným účinkem při zmírňování prostatických obtíží a souvisejících rizik. Díky širokému rozsahu účinků je složení Provalu EPI nejkomplexnějším svého druhu a poskytuje maximální soubor účinných látek.

EPITRIPLE IMPACT FORMULA:
Vrbovka malokvětáEpilobium parviflorum (rostlina)160 mg
Palmička trpasličíSerenoa repens (plod)115 mg
Slívoň africkáPygeum africanum (kůra)30 mg
Čistý beta-sitosterol 50 mg
Olej z dýňových semen 95 mg
Lykopen 10 mg
Vitamin E 10 mg
Glukonát zinku 8 mg

Složka účinky
Vrbovka malokvětá
(Epilobium parviflorum)
Je významná pro svůj rychlý účinek. Obsahuje flavony, zejména deriváty kaempferolu, quercetinu a myricetinu, dále také beta-sitosterol, různé estery sitosterolu a sitosterol glukosid. Klinické studie prokázaly, že extrakt vrbovky vykazuje dvojí účinek současně, a to díky obsahu oenotheinu A a B. Díky oenotheinu A působí inhibičně na 5-alfa-reduktázu, díky oenotheinu B na aromatázu, dva enzymy hrající velmi důležitou roli nejen v etiologii hyperplasie prostaty (BPH), ale také při vzniku rakoviny prostaty. Prokázané protirakovinné působení vrbovky je zesíleno přídavkem zvýšeného množství významného antioxidantu lykopenu a vitaminu E.
Palmička trpasličí
(Serenoa repens)
Působí zejména proti hyperaktivitě alkalické 5-alfa-reduktázy, která se uplatňuje při přeměně testosteronu na dihydrotestosteron (DHT). Zvýšené množství DHT v krvi je jednou z hlavních příčin zvětšení prostaty a vypadávání vlasů. Zachovává hormonální rovnováhu a sexuální funkce včetně potence a libida, které mohou být inhibovány chemicky vyrobenými přípravky. Prokazatelně zlepšuje obvyklé potíže s močením.
Slívoň africká
(Pygeum africanum)
Účinná látka sitosterol a další fytosteroly mají inhibiční efekt na růstové faktory způsobující zbytňování prostaty. Spolupůsobí s dalšími látkami v extraktu. Inaktivuje volné radikály, působí protizánětlivě.
Beta-sitosterol Beta-sitosterol v těle působí jako antioxidant a regulátor činnosti řady enzymů. Jeho největší význam spočívá v inhibici enzymu 5-alfa-reduktázy. V minimálních množstvích je obsažen i v rostlinných extraktech, avšak pro dosažení maximálního účinku je samostatnou součástí komplexu.
Olej z dýňových semen
(Cucurbita pepo)
Získává se lisováním dýňových semínek za studena. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny a prvky, které pomáhají zajistit fyziologickou funkci prostaty.

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky denně nalačno, zapít. Dávka 2 tobolky denně je doporučena pro muže s výraznou intenzitou obtíží. Účinek se obvykle dostavuje již v prvních 4 týdnech užívání. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme PROVAL® EPI užívat dlouhodobě (několik měsíců). Při dlouhodobém užívání je bezpečný, nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Upozornění

Není určeno pro ženy a děti! Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Účinky

Díky originální trojnásobné kombinaci aktivních látek Triple impact formula působí složky PROVALU EPI účinně při zmírňování všech podstatných prostatických obtíží a rizik:
  • Zmírnění všech průvodních projevů zbytnělé prostaty (BHP). Časté močení (hlavně v noci), bolestivost, tlaky a slabý přerušovaný proud, neschopnost úplného vyprázdnění, opakované nutkání a drobné úniky, pokles sexuální žádostivosti.
  • Blokování tvorby látek způsobujících růst prostaty. Díky komplexu aktivních látek dochází k blokování růstových faktorů prostaty, aniž by došlo k negativnímu vlivu na sexuální potenci. Naopak některé z obsažených složek mohou mít příznivý vliv na podporu sexuální aktivity.
  • Prokazatelný vliv na snížení rizika nádorů a zánětů prostaty. Jak prokázaly vědecké studie, obsažený extrakt Epilobium obsahuje unikátní látky oenothein A a B, které hrají ve spojení s antioxidanty významnou úlohu při snižování rizika nádorového bujení. U další skupiny aktivních látek byl prokázán protizánětlivý účinek.

Balení

60 tobolek

Skladování

Skladujte v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavujte přímému slunci!

Poznámka

Komplex neobsahuje žádné konzervační přísady. Určeno jako doplněk při zvláštní výživě. Přípravek byl testován oficiální institucí České republiky na toxicitu bez jakéhokoliv negativního účinku a byl schválen Úřadem hlavního hygienika ČR Ministerstva zdravotnictví pod č.j.: HEM-350-21.7.05/24813 jako potravinový doplněk.

Copyright 2005 - 2023 Vlasy.info, Všechna práva vyhrazena
Tvorba WWW stránek     Revita šampon proti vypadávání vlasů se stimulací růstu vlasů - DS Laboratories    
ubytování Polička