Logo Vlasy.info - vše o vlasech, jejich problémech ajejich řešení. Diskutujte ovlasech.cz
vypadavaji vam vlasy ?

Alpecin After Shampoo Liquid (kofeinové tonikum)

Fotografie léku: Alpecin  After Shampoo Liquid (kofeinové tonikum)
Alpecin After Shampoo Liquid je prostředek s jednoduchou aplikací a bez vedlejších účinků. Každodenní nanesení malého množství Alpecinu na vlasovou pokožku, na níž navíc zanechá příjemný pocit jemného brnění, vám zaručí dokonalou ochranu před vypadáváním vlasů. Jeho aktivní látky totiž putují podél vlasu k vlasovým kořínkům, kde působí až 24 hodin.
cena:

170 Kč

cena za měsíc: 171 Kč
účinné látky: kofein
kde koupit: lékarna
Vybrat jiný lék:


diskuse

Diskuskutovat o přípravku:
Alpecin After Shampoo Liquid (kofeinové tonikum)

Související obrázky:


Související články:

Alpecin podporuje aktivitu vlasových kořínků
Kofeinový komplex je účinný při léčbě androgenní alopecie
Vliv kofeinu na mužskou kůži
Zkoušky pronikavosti kofeinu (šampon)

Detailní popis:

Jak účinkuje kofein:

Díky kombinaci aktivních látek s kofeinovým komplexem, udržuje Alpecin vlasové kořínky aktivní a navzdory genetickým dispozicím pomáhá prodloužit jejich růstové fáze.

Aktivní látky jsou aplikovány přímo tam, kde je jich zapotřebí a kde:
  • působí proti dědičnému vypadávání vlasů
  • zvyšují produktivitu vlasových kořínků
  • zrychlují růst vlasů

Graf ukazuje celkové prosáknutí, tzn. přes kůži i přes vlasové váčky Graf 1 ukazuje celkové prosáknutí, tzn. přes kůži i přes vlasové váčky. Již během několika prvních minut kofein postoupí do vlasových váčků, kde je stále prokazatelný i po 24 hodinách.
Graf ukazuje rozdíl mezi schopností proniknout přes kůži a mezi celkovou pronikavostí Graf 2 znázorňuje rozdíl mezi schopností proniknout přes kůži a mezi celkovou pronikavostí. Ukazuje dráhu prosáknutí přes plášť vlasu přímo do vlasového váčku.

Lokální aplikace Alpecinu přímo na pokožku hlavy umožňuje vysoké dávkování bez stresujících dopadů na organizmus.

Alpecin můžete zakoupit v kadeřnických a kosmetických salonech a v lékárnách.

Nejčastější otázky:

Jsou přípravky Alpecin s kofeinem vhodné také pro ženy?

Přípravky Alpecin byly sice vyvinuty speciálně pro potřeby mužské pokožky hlavy, což je patrné také z vůně a obalu. Aktivní kofeinový komplex však působí také u žen, což znamená, že tyto přípravky mohou být používány také ženami.


Trpím dědičným vypadáváním vlasů. Mám používat Alpecin After Shampoo Liquid, Kofeinový šampon C1 nebo oba dva současně?

Pro intenzivnější péči je vhodné používat oba dva přípravky. Především osobám, které si nemyjí vlasy každý den, je jako doplňková péče doporučováno používat Alpecin After Shampoo Liquid.


Je nutné používat Alpecin After Shampoo Liquid denně?

Kofeinový komplex proniká velmi rychle až ke kořínkům vlasů a vytváří zde zásobu účinných látek, která účinkuje až 24 hod. Aby kořínky vlasů byly zásobeny dostatečnou energií a byly chráněny před negativním působením testosteronu, je velmi důležité každodenní používání.


Kdy má člověk začít s používáním Alpecinu After Shampoo Liquid?

Pokud máte dědičné předpoklady k vypadávání vlasů, měli by jste začít s používáním co nejdříve, takže po pubertě. Od tohoto okamžiku začíná negativně působit mužský hormon testosteron na zásobování vlasových kořínků energií a způsobuje zkrácení růstových fází, které vede až k předčasnému vypadávání vlasů.


Co se stane, když Alpecin After Shampoo Liquid přestanu používat? Vypadá potom více vlasů? Jak dlouho se musí používat?

Pravidelným používáním Alpecinu After Shampoo Liquid se prodlouží růstové fáze, takže vlasy mohou růst až do pozdního věku. Pokud se používání přeruší, růstové fáze se zkrátí a vlasy vypadají předčasně. Aby byla prevence před dědičným vypadáváním vlasů úspěšná, musí se provádět pravidelně a dlouhodobě.


Je možné použít Alpecin After Shampoo Liquid také na suché vlasy, resp. je nutné vlasy předem umýt?

Alpecin After Shampoo Liquid je možné použít i na suché vlasy. Důležité je, aby se Liquid pomocí aplikátoru nanesl přímo na pokožku a byl vmasírován. Tak se přípravek rychle vstřebá do pokožky a vlasy si pak můžete upravit jako obvykle.

Dbejte na to, aby se Alpecin After Shampoo Liquid nedostal do kontaktu s očima. Kvůli obsaženému alkoholu a mentolu může krátkodobě způsobit lehké pálení, které však po chvíli odezní.


Jaké množství je nezbytné pro správný účinek?

Nejjednodušší používání je následující: pomocí aplikátoru naneste After Shampoo Liquid do pěšinek přímo na pokožku hlavy a poté celou pokožku hlavy promasírujte. Obzvláště postižené partie na čele a na zátylku by měly být důkladně ošetřeny. Nevynechejte ovšem ani místa, kde vlasy ještě rostou.


Je možné předávkování Alpecinem After Shampoo Liquid díky vícenásobnému použití během dne (např. ráno při sprchování + večer po sportu)?

Ne, přijaté množství kofeinu vlasovým kořínkem a pokožkou odpovídá asi 1/2 šálku kávy. To samo je pro osoby, které citlivě reagují na kofein zanedbatelné. Kromě toho je použití účinné látky na pokožce pouze lokální; množství, které se vstřebá do organismu je ihned spotřebováno.


Jaké vedlejší účinky se mohou objevit?

Alpecin After Shampoo Liquid je kosmetický přípravek, který podléhá evropským kosmetickým normám. Díky těmto normám nesmí mít kosmetika žádné vedlejší účinky. To se týká také Alpecinu After Shampoo Liquid.


Není alkohol škodlivý?

V první řadě, alkohol není škodlivý a na vlasy nemá žádné negativní účinky. Alpecin se díky alkoholu rychle vstřebává a dokáže přenést účinné látky i přes mastné vrstvy pokožky. Samotná voda toto nedokáže; přes mastné vrstvy pokožky neprostoupí. Důležité je, aby se Alpecin používal denně a aby se po nanesení neoplachoval.


Mohu vedle Alpecinu After Shampoo Liquid používat také další přípravky, jako např. gel nebo sprej na vlasy?

Ano, po vmasírování After Shampoo Liquid vyčkejte asi 3 min. (než se vstřebá) a potom použijte stylingový přípravek.


After Shampoo Liquid používám již 3 týdny a zatím nepozoruji žádné zlepšení.

Určitou dobu trvá, než se kořínky vlasů zregenerují. Většinou se jedná o dobu 3 – 4 měsíců, během které se zvýšené vypadávání vlasů viditelně zmírní.


Používám šampon déle než 1 rok, ale žádné vlasy mi nedorostly. Znamená to, že je Alpecin After Shampoo Liquid neúčinný?

Účinek Alpecinu After Shampoo Liquid je zaměřen na ještě aktivní kořínky vlasů. Kofeinový komplex dodává sílu stále existujícím, ale oslabeným vlasům, popřípadě vlasovým kořínkům. V žádném případě to není prostředek pro růst vlasů.


Přes dlouhodobé používání ASL mi stále ještě vypadává hodně vlasů. Je možné, že Alpecin After Shampoo Liquid není vždy účinný?

Působení všech přípravků podléhá individuální výměně látek každého jednotlivce. Také medicinální přípravky nemají garantovaný účinek. Důvodem je, že každý člověk reaguje rozdílně. Některé působení se také neprojeví ihned, např. silné vypadávání vlasů může být zmírněno, ale přesto budou vlasy vypadávat.


Několik týdnů používám denně Alpecin After Shampoo Liquid a pozoruji, že mi vlasy vypadávají více.

Zřídka se může stát, že vlasy začnou dočasně více vypadávat. Vlivem intenzivní masáže vlasové pokožky mohou být vymasírovány vlasy, které se již nachází v klidové fázi. Po krátké době se však toto vypadávání vlasů sníží a opět se obnoví růstové cykly.


Působí Alpecin stejným způsobem na všechny muže?

Účinnost Alpecinu je vždy závislá na pravidelném používání přípravku a na individuálním složení pokožky. Kromě toho mohou vypadávání vlasů urychlit také další faktory: fyzická námaha, nesprávná strava, toxiny z ovzduší, psychosomatické faktory, stres, nedostatek vitaminů, „profesionální deformace“ (např. u profesí, kde je nutné používat ochranné přilby).


Z čeho se skládá kofeinový komplex?

Kofeinový komplex je receptura s účinnou látkou kofeinem, stopovým prvkem zinkem, vitamínem A a niacinem (kyselina nikotinová).


Pomáhá při prevenci vypadávání vlasů konzumace kávy?

Jelikož se káva přijímá ústy, projde nejdříve trávícím ústrojím a až poté se vstřebává do organismu. Následně putuje přes tělo a přímo do vlasové pokožky a do vlasových kořínků se dostane jen velmi malé množství . Z toho plyne, že pouze lokální a přímé dávkování kofeinu je smysluplné a potřebné. Ani 50 šálků vypité kávy nezajistí vlasovým kořínkům dostatečné množství kofeinu.


Má smysl masírovat vlasovou pokožku kávou?

Kofein obsažený v kávě se nemůže vstřebat do pokožky ani do vlasových váčků. K tomu je zapotřebí speciálních přenašečů, které transportují účinné látky na místa, kde mají působit. Naši vědečtí pracovníci zkoumaly tuto oblast po dlouhou dobu a nyní se jim podařilo vyvinout metodu, pomocí které se kofein dostane až do vlasových váčků.


Účinné látky:

Aqua, Alcohol Denat., Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Menthol, Caffeine, Niacinamide, Zinc PCA, Limonene, Linalool, Tocopheryl Acetate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Retinyl Acetate.

Copyright 2005 - 2023 Vlasy.info, Všechna práva vyhrazena
Tvorba WWW stránek     Revita šampon proti vypadávání vlasů se stimulací růstu vlasů - DS Laboratories    
ubytování Polička