Logo Vlasy.info - vše o vlasech, jejich problémech ajejich řešení. Diskutujte ovlasech.cz
vypadavaji vam vlasy ?
ANKETY:
Kolik jste ochotni dát průměrně měsíčně za přípravky na vlasy ?

Firefox - Objevte znovu web.

REFLEX: Na vlastní pleš - detail transplantace vlasů

Bierhanzlova mast - na lysinu past! Zázračná vodička, která zavlasí plešatou lebku - sen pětapadesáti procent mužů trpících alopecií. Naštěstí máme emancipaci, takže ztráta vlasů se nevyhýbá ani šestnácti procentům žen. Jenomže kouzelné mastičky patří jen do filmů. Ve skutečném životě se pro krásu trpí. A tak jsem svou hlavu s kouty velkými tak, že by se v nich dalo hrát na schovávanou, položil na operační stůl a nechal si čelo osázet odolnějším vlasovým porostem z oblasti zátylku. Cítil jsem se jako kus hadru v šicím stroji, ale zajímalo mě, nakolik takováhle operace člověka změní. Fyzicky, především však psychicky ...

Objevit přípravek, kterým by se potřela hlava lysá jak hora, a druhý den už by se vymýšlely módní účesy, je odvěký sen všech výrobců kosmetiky. A protože mu věří, přicházejí každou chvíli s nějakým novým a tentokrát zcela zaručeným preparátem, po jehož aplikaci holá hlava zaroste bujnou kšticí.

"Moc všem těm zázračným vodičkám a mastičkám na růst vlasů nevěřím," říká MUDr. Petr Hajduk, primář GHO Clinic. "Pokud máte vnitřní problém, těžko ho můžete řešit vnější aplikací." Jinými slovy - Bierhanzlova Pipka ani mast z kachních vajec nefungují. Určitým řešením jsou pouze pilulky obsahující finasterid - jedinou dosud známou látku, která blokuje tvorbu DH-testosteronu, jenž je vinen plešatěním. Na našem trhu jsou k dispozici minimálně čtyři komerční preparáty tohoto typu; všechny na předpis teprve po krevním vyšetření. Nejlevnější přijdou měsíčně zhruba na 330 korun, kdo však preferuje výhradně výrobky Made in USA, zaplatí pětinásobek. Je tu jen jeden malý problém: všechny tyhle zázračné pilulky se musí užívat dlouhodobě, což ve skutečnosti znamená - navždy.

Více si můžete přečíst na stránkách Reflexu

autor: Vlasy.info  | 15.11.2007  |  Komentářů: 0  |  Přečteno: 13919x


Další články z kategorie Transplantace:

Copyright 2005 - 2023 Vlasy.info, Všechna práva vyhrazena
Tvorba WWW stránek     Revita šampon proti vypadávání vlasů se stimulací růstu vlasů - DS Laboratories    
ubytování Polička