Logo Vlasy.info - vše o vlasech, jejich problémech ajejich řešení. Diskutujte ovlasech.cz
vypadavaji vam vlasy ?

Reviprost

Fotografie léku: Reviprost
Rostlina Serenoa repens, zvaná také Saw Palmetto nebo Sabal serrulata, je nízká palma vyskytující se na jižním a východním pobřeží USA. Používali ji již původní obyvatelé Ameriky. Také nyní patří mezi nejčastěji používané byliny v USA. Extrakt působí preventivně na onemocnění prostaty. Má močopudné a antiseptické účinky, uvolňuje bolest při močení a blokuje přeměnu testosteronu na DHT, který podporuje nejen vznik BHP.
cena:

143 Kč

cena za měsíc: 145 Kč
účinné látky: Serenoa repens
kde koupit: lékárna
Vybrat jiný lék:


diskuse

Diskuskutovat o přípravku:
Reviprost

Související články:

Fytoterapeutika - Serenoa repens

Detailní popis:

Příbalová informace

Reviprost je přípravek určený výhradně pro muže. Obsahuje kombinaci přírodních bylinných látek, o kterých je známo, že příznivě působí na zdraví prostaty.

Prostata (předstojná žláza) je žláza umístěná pod močovým měchýřem a konečníkem a prochází jí močová trubice. Normální velikosti dosahuje kolem 20. roku věku muže a tvarem i velikostí se podobá kaštanu. Okolo 45. roku věku se u většiny mužů začíná prostata znovu zvětšovat, což je způsobeno zmnožením buněk. Toto nazýváme zbytnění prostaty neboli benigní hyperplazie prostaty (BHP). Narůstající prostata začíná tlačit na močový měchýř a utlačovat močovou trubici. To se projevuje častějším nucením k močení, obtížným močením a pocitem neúplného vyprázdnění močového měchýře.

Konkrétní příčiny vzniku zbytnění prostaty zatím nebyly zjištěny. Nejsou přesně specifikovány ani rizikové faktory, kromě vzrůstajícího věku. Po 50. roku věku jsou proto doporučovány preventivní prohlídky u odborného lékaře.

Prevencí může být také užívání přípravku Reviprost. Kapsle obsahují účinné látky výhradně na přírodní bázi - extrakt z rostlin pygeum africanum, serenoa repens, dýňových semen a lněného semínka.

Extrakt z dýňových semen má příznivý vliv na zmírnění benigní hyperplazie prostaty. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, některé minerály i vitaminy. Pomáhá při potížích s močovým ústrojím a tiší symptomy spojené se zbytněním prostaty.

Rostlina Serenoa repens, zvaná také Saw Palmetto nebo Sabal serrulata, je nízká palma vyskytující se na jižním a východním pobřeží USA. Používali ji již původní obyvatelé Ameriky. Také nyní patří mezi nejčastěji používané byliny v USA. Extrakt působí preventivně na onemocnění prostaty. Má močopudné a antiseptické účinky, uvolňuje bolest při močení a blokuje tvorbu mužského pohlavního hormonu, který podporuje vznik BHP.

Pigeum Africanum - Slivoň africká - je stálezelený strom původem z Afriky. Jeho kůru používají domorodci k výrobě nápoje, který zmírňuje potíže s močovým a pohlavním ústrojím a potlačuje infekci. Od 80. let je také v Evropě extrakt z kůry slivoně používán ke zpomalení BHP - působí protizánětlivě, účinkuje proti otokům, snižuje překrvení a pomáhá nastavit hormonální rovnováhu.

Lněné semínko je zdrojem esenciálních mastných kyselin - omega 3 mastné kyseliny a omega 6 mastné kyseliny, vlákniny, některých vitaminů a lignanu. Lignan účinkuje v metabolizmu testosteronu, který má vliv na stav prostaty. O lignanech se také tvrdí, že zmírňují riziko onemocnění rakovinou tlustého střeva a prostaty. Lněné semínko kromě příznivého vlivu na mužskou neplodnost a zbytnělou prostatu také působí preventivně proti srdečním chorobám, podporuje dobrý stav kůže, vlasů a nehtů, podporuje dobré trávení a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Aktivní složky v 1 kapsli ve 2 kapslích
extrakt z dýňových semen 20 mg 40 mg
pygeum africanum 30 mg 60 mg
serenoa repens 300 mg 600 mg
lněné semínko 150 mg 300 mg

Energetická hodnota v 1 kapsli: 10,19 kJ (2,42 kcal), ve 100 g: 1679 kJ (398 kcal)

Dávkování: dospělí 1-2 kapsle denně.

Určeno pro zvláštní výživu - doplňky stravy. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky v rámci diety určené lékařem.

Balení: dóza o obsahu 30 kapslí (18,21 g)

Povolení a doporučení:
HEM-350-13.01.04-924

Copyright 2005 - 2021 Vlasy.info, Všechna práva vyhrazena
Tvorba WWW stránek     Revita šampon proti vypadávání vlasů se stimulací růstu vlasů - DS Laboratories    
ubytování Polička