Logo Vlasy.info - vše o vlasech, jejich problémech ajejich řešení. Diskutujte ovlasech.cz
vypadavaji vam vlasy ?

No-prostal

Fotografie léku: No-prostal
Rostlina Serenoa repens, zvaná také Saw Palmetto nebo Sabal serrulata, je nízká palma vyskytující se na jižním a východním pobřeží USA. Používali ji již původní obyvatelé Ameriky. Také nyní patří mezi nejčastěji používané byliny v USA. Extrakt působí preventivně na onemocnění prostaty. Má močopudné a antiseptické účinky, uvolňuje bolest při močení a blokuje přeměnu testosteronu na DHT, který podporuje nejen vznik BHP.
cena:

135 Kč

cena za měsíc: 138 Kč
účinné látky: Serenoa Repens
kde koupit: lékárna
Vybrat jiný lék:


diskuse

Diskuskutovat o přípravku:
No-prostal

Související obrázky:


Související články:

Fytoterapeutika - Serenoa repens

Detailní popis:

Příbalová informace

NO-PROSTAL® - PRO ZACHOVÁNÍ ZDRAVÉ PROSTATY, volně prodejný v lékárně

  • příznivě usměrňuje činnost prostaty
  • působí při regulaci močení
  • uvolňuje
  • posiluje odolnost muže

Složení:

1 kapsle obsahuje : Serenoae extractum 310 mg (rostlinný extrakt z palmy trpasličí) a Tocoferolum aceticum 10 mg (vitamín E), želatina, glycerol, sorbitol

Dávkování:

pro dospělé 1 kapsle denně, nejlépe po jídle

Balení:

30 ks kapslí v 1 balení› 1 balení na celý měsíc

NO-PROSTAL® příznivě působí na činnost prostaty. Díky složení přináší úlevu při močení a každou tobolkou zabezpečuje 100% doporučené denní dávky vitamínu E. Protože působí zároveň jako mírné afrodisiakum, je účinným doplňkem muže, který ještě chce být mužem. Pozitivní vliv na prostatu se při každodenním užívání projeví přibližně po dvou týdnech, s vysazením preparátu účinek odeznívá.

Serenoa repens (též Sabal serulata nebo Saw palmetto, česky: Palma trpasličí):

palma je malá palma s tmavými, červeno-černými plody v podobě bobulí rostoucí na Atlantickém pobřeží Severní Ameriky. Bobule obsahují olej s rozmanitými mastnými kyselinami a fytosteroly. Hlavními kyselinami jsou: kys. kaprylová, lauriková, palmitová, olejová a jejich estery. Hlavním fytosterolem je: ß-sitosterol. Extrakt z bobulí serenoa repens prokazuje inhibici (překážku) přeměny hormonu testosteronu na dihydrotestosteron, v důsledku čehož je zamezováno dalšímu zvětšování prostatické tkáně, benigní hyperplazii prostaty.

Historie

Již Indiáni Severní Ameriky používali bobule ze Serenoa repens jako léčebný prostředek v oblasti močopohlavního ústrojí, především na benigní hyperplazii prostaty, záněty prostaty, impotenci a nízké libido u mužů, jako mírné afrodisiakum. Bobule byly též doporučovány při infertilitě (neplodnosti) a problémech s menstruací.

Bezpečnost

Přípravky ze Serenoa repens jsou na trhu v Evropě již léta. Během této doby vznikl rozsáhlý dokumentační materiál týkající se bezpečnosti jejich použití a snášenlivosti. Dosud nebyly zjištěny nežádoucí toxické účinky ani jiný nežádoucí efekt. Látka není nebezpečná sama, v kombinaci s jakýmikoli potravinami ani s léky.

Vitamín E

Působí jako ochranná složka buněčných membrán, antioxidant chránící před účinkem volných radikálů. Jeho nedostatek se projevuje hlavně v reprodukčním systému, sterilitou. Vyskytuje se v obilných klíčcích, vejcích a mléčných výrobcích. Používá se k doplnění vitamínu po operacích, v rekonvalescenci, při větší zátěži a těžkých onemocněních. Rozpustný je v tucích.
Extrakt do NO-PROSTALu® je získáván čistou extrakcí bez chemických příměsí a aditiv. Vysokým obsahem volných mastných kyselin a fytosterolů patří k nejkvalitnějším.Výroba kapslí NO-PROSTALu® probíhá za podmínek splňujících správnou výrobní praxi, technologií, která zabezpečuje standard nejvyšší kvality i pro výrobu léčiv.

Určeno pro zvláštní výživu,
HEM-350-25.6.01/17679.

Copyright 2005 - 2021 Vlasy.info, Všechna práva vyhrazena
Tvorba WWW stránek     Revita šampon proti vypadávání vlasů se stimulací růstu vlasů - DS Laboratories    
ubytování Polička