Logo Vlasy.info - vše o vlasech, jejich problémech ajejich řešení. Diskutujte ovlasech.cz
vypadavaji vam vlasy ?

Akneskin

Fotografie léku: Akneskin
AKNESKIN krém odstraňuje a zlepšuje projevy akné při pravidelném několikatýdenním až několikaměsíčním používání
AKNESKIN krém obsahuje stejnou účinnou látku ve shodné koncentraci jako jiné přípravky, které jsou registrovány jako léčivo.
AKNESKIN krém je volně prodejný a není vázán na lékařský předpis.
cena:

116 Kč

cena za měsíc: 40 Kč
účinné látky: kyselina azelainová (acid azeilac)
kde koupit: lékárna
Vybrat jiný lék:


Související obrázky:


Detailní popis:

Kyselina azelainová je v lidském těle přirozeně se vyskytující látka. Při aplikaci na pokožku účinně ovlivňuje proces rohovatění horních vrstev pokožky a tím příznivě působí na tvorbu komedomů. Má schopnost omezovat růst mikroorganismů, které se často podílejí na vzniku a zhoršování průběhu akné. Ani při dlouhodobém používání neztrácí účinnost omezovat množení mikroorganismů. Kyselina azelainová má schopnost vychytávat volné kyslíkové radikály. Má antibakteriálaní a depigmentační účinky.

AKNESKIN krém je prostředek, který odstraňuje odumřelé buňky kůže a uvolňuje ústí pórů. Je vhodný pro problematickou pleť se projevy akné. Krém mohou bez omezení používat také těhotné ženy a kojící matky.

Účinná látka:

kyselina azelainová 20%

Složení:

kyselina azelainová,slunečnicový olej, hydroxid sodný,hydroxyethylcelulósa,monoglyceridum stearicum, kyselina sorbová, voda čištěná, parfum

Užití:

Krém nanášejte na problematická místa pokožky obličeje, zad a hrudi dvakrát denně, nejlépe ráno a večer, po očištění mírně kyselým mycím prostředkem - např. AKNESKIN mycím gelem. Krém nanášejte v dostatečném množství a jemně ho vmasírujte. Výrazného zlepšení je obvykle dosaženo po 4 týdnech používání. Pro získání dobrého účinku musí být AKNESKIN krém používán pravidelně, nejlépe po dobu několika měsíců, obvykle nejméně 4 týdny.

Upozornění:

K doplnění léčby projevů akné doporučujeme pravidelně pít AKNESKIN čistící bylinný čaj s Gingo biloba.

Copyright 2005 - 2021 Vlasy.info, Všechna práva vyhrazena
Tvorba WWW stránek     Revita šampon proti vypadávání vlasů se stimulací růstu vlasů - DS Laboratories    
ubytování Polička